ציוד למשרד

מקצוענות במשרד עוברת דרך שימוש בציוד משרדי איכותי

מקצוענות במשרד עוברת דרך שימוש בציוד משרדי איכותי – זהו הינו חלק מהחיים של כל עבודה משרדית, אולם יש הבדל בין סוגים ומותגים של ציוד עבור המשרד. הדרך הנכונה לעבוד ביעילות ובמקצועיות בכל עבודה משרדית עוברת דרך השקעה בציוד משרדי איכותי, עמיד ואמין, המקצר תהליכי עבודה ומייעל אותם. על הצד החשוב והפחות מוכר של בחירה נכונה בציוד עבור המשרד

מקצוענות בכל תחום היא הדרך להשיג יתרון תחרותי משמעותי על פני מתחריך. המקצוענות, המוגדרת כעבודה או שירות הנעשה באופן מיטבי בכל פעם שהיא נעשית, המייצרת תוצרים איכותיים ובעלי משמעות, היא אבן היסוד של כל הצלחה עסקית או אחרת.

כאשר מדברים על מקצוענות, בדרך כלל מדברים על עבודה יעילה, על פי סדר פעולות נכון, המשיגה את התוצאה הרצויה בזמן הקצר ביותר. זה אמנם נכון, אולם יש עוד אלמנט שמקצוענות אמיתית לא יכולה להתקיים בלעדיו: העבודה עם הכלים הטובים ביותר להשגת המטרה בזמן הקצר ובאופן היעיל ביותר.

זה נכון באימוני כושר וספורט, זה נכון בנהיגה על הכביש, זה נכון בעבודות פיסיות – וזה נכון גם בעבודות משרדיות. עבודות משרדיות, בין אם הן מתבצעות במשרדים של ממש או שהן עבודות אדמיניסטרטיביות המתבצעות בכל ארגון או עסק, מצריכות ציוד שיהיה איכותי למשרד, עמיד ואמין, על מנת להתבצע על הצד הטוב ביותר.

ציוד זה יכול לכלול ציוד אלקטרוני ודיגיטלי כמו מחשבים, טלפונים ואמצעי תקשורת, ויכול לכלול גם ציוד משרדי סטנדרטי כגון ניירות מדפסת, קלסרים, שמרדפים, פתקים, מעטפות וכד’. בין אם מדובר בציוד אלקטרוני עבור המשרד, או ציוד משרדי “רגיל”, איכותו של הציוד יכולה להשפיע רבות על האפקטיביות, הפרודוקטיביות והנראות של העבודה המשרדית הנעשית במקום.

חשיבות האיכות של הציוד

ציוד למשרד הינו אחד מסמי החיים של כל עבודה משרדית. בלעדיו, כמובן, לא יכולה להתקיים פעילות משרדית תקינה. יכול משרד להיות עם המכשור המתקדם ביותר, אולם ללא אמצעי תיוק, כתיבה, אחסנה ואפילו ריהוט משרדי – העבודה לא יכולה להתבצע באופן יעיל ואפקטיבי.

מצד שני, במיוחד בציוד קלאסי למשרד, התומך במטלות משרדיות ואדמיניסטרטיביות שגרתיות, נשאלת השאלה – האם לא כדאי לרכוש את הציוד הזול ביותר בשוק, גם במחיר של איכות נמוכה יותר של מוצרים?

ניתן לקחת לדוגמא את הנושא של עטים לכתיבה. עטים זולים, בכמויות גדולות, ניתנים לרכישה במחירים אטרקטיביים מאוד. מצד שני, אלו עטים עם איכות נמוכה הן בכתיבה והן בעמידות שלהם לאורך זמן. חלקם אפילו מציעים פיזור דיו באיכות נמוכה, באופן שמקשה על הכתיבה בעזרתם, או כזה שהדיו שלהם נמרח על הדף.

שימוש בעטים זולים פוגם בתוצר הסופי מבחינת יעילות ואיכות: בגלל שהכתיבה בהן פחות נוחה, הספקי הכתיבה בעזרתם נמוכים יותר, וגם הנראות של הכתיבה, או אפילו החתימה על מסמכים בעזרתם, פחות איכותית ובסופו של דבר – נראית פחות מקצועית למתבונן מהצד.

הדבר נכון כמעט לכל סוג של ציוד משרדי קלאסי – דפי הדפסה, קלסרים, שמרדפים, סיכות משרדיות ועוד.

המלצה: חברת 100% הינה חברה אשר מחלקת את רווחיה (כ 50%) ונותנת לעמותות, זהו מודל עסקי מיוחד במינו, מוזמנים להיכנס לאתר – https://www.100achuz.co.il/

ציוד חדש למשרד

משרדים חדשים, בין אם הם מיועדים לעבודה משרדית ישירה, או רק חדרי משרד בעסקים וארגונים  – צריכים כמובן רשימת ציוד משרדי מקיפה, אותה ניתן לחלק לשלוש קטגוריות עיקריות: ציוד אלקטרוני-דיגיטלי, לרבות טלפונים, מחשבים ומדפסות; ציוד לעבודה משרדית ישירה, לרבות כלי כתיבה, תיוק ותיעוד; ציוד למשרד שהינו ריהוט משרדי, כגון מדפים, כסאות משרדיים, שולחנות וכד’.

על מנת לרכוש כבר בפעם הראשונה את כל הציוד הדרוש, רצוי להכין רשימת ציוד עבור המשרד לו אתם זקוקים. לאחר שתכינו רשימה של הציוד הדרוש, כדאי לבדוק אילו מותגים של ציוד משרדי מתוך הרשימה שלכם מוצעים בשוק, ולקבל גם הצעות מחיר עבורם. בדרך כלל, ניתן לקבל הנחות על רכישה בכמויות גדולות.

כאמור, לא בהכרח מומלץ לרכוש את המוצרים הזולים ביותר בכל קטגוריה של ציוד. לאיכות הציוד המשרדי, במיוחד במוצרים היקרים יותר כגון ציוד משרדי אלקטרוני וריהוט משרדי, יש משמעות לאיכות העבודה המשרדית שתבוצע. כך למשל, רכישת מחשבים בעלי מפרט נמוך יכולים להביא לידי כך שהמחשבים יהיו איטיים יותר וחשופים יותר לתקלות.

תוכן ממומן:

החשיבות של רשימת ציוד עבור המשרד

רשימת ציוד משרדי היא כלי חשוב בניהול השוטף של כל משרד, לא רק עבור משרד חדש. רשימת ציוד הינה משהו דינאמי ומשתנה, המתפקד כרשימת רכש קבועה, וגם כנקודת ייחוס למעקב אחר מלאי של ציוד עבור המשרד הקיים במשרד עצמו.

ניתן כמובן לעדכן, לשנות, להרחיב ולצמצם במידת הצורך את רשימת הציוד המשרדי הקיימת במשרד, ולעקוב אחר הימצאות הציוד וקצב השימוש בו לאורך זמן, על מנת לזהות דפוסי רכש חוזרים לפי היקפי בלאי ושימוש בציוד.

זיהוי של דפוסי רכש של ציוד עבור המשרד יכולה להביא לחיסכון ויעילות באספקתו, וגם להוזלה במחירי הציוד המשרדי, על ידי הגעה להסכמים על ספקים של ציוד משרדי. כדאי לשים לב לדפוסי הרכש של ציוד משרדי מתכלה, ביחס לאיכות הציוד הנרכש; ייתכן כי רכישת ציוד איכותי יותר תאריך את חיי השימוש באותו ציוד, ותחסוך כספים בטווח הארוך.

ציוד למשרד הוא סם החיים של העבודה בכל משרד או מחלקה אדמיניסטרטיבית בעסק וארגון. לא ניתן לבצע עבודות משרדיות שונות ללא הציוד המשרדי הדרוש – ועבודה מקצועית בתחום זה מצריכה ציוד שיהיה איכותי, אמין ועמיד.

חוסר פשרות בתחום האיכות של ציוד עבור המשרד יבטיח עבודה איכותית לאורך זמן, תוצרים באיכות גבוהה וגם חיסכון כספי בטווח הארוך, בשל אי רכישת ציוד זול באיכות נמוכה באופן חוזר ונשנה.

בתחום בקרת האיכות עם התקן הבינלאומי לאיכות ISO הוטבעה פעם הסיסמא: “לעשות את הדבר נכון בפעם הראשונה, ובכל פעם אחריה”. הדבר נכון גם בעבודה משרדית – כאשר עשייה נכונה של עבודה אדמיניסטרטיבית כלשהי מתחילה בשימוש בציוד משרדי איכותי.

תוכן עניינים
פוסטים קשורים
ביטוח חיים
ביטוח חיים

ביטוח חיים מה שצריך לדעת – איננו יודעים מה צופן לנו העתיד והחיים מלאי הפתעות. בני אדם כמהים לתחושת ביטחון